Kim jesteśmy?

Z nieskrywaną dumą możemy powiedzieć, że WATEX sp. z o.o. to przedsiębiorstwo, które z powodzeniem funkcjonuje na rynku mebli już od ponad dwudziestu lat. Przez te dwie minione dekady zmieniło się naprawdę wiele. Wystarczy powiedzieć, że zaczynaliśmy jako niewielki zakład specjalistyczny, ukierunkowany na usługowe szycie pokryć meblowych ze skór naturalnych.


Teraz jesteśmy już natomiast nowoczesną i gotową na wyzwania dzisiejszego świata firmą,
która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości mebli tapicerowanych.


I choć – tak jak zaznaczyliśmy powyżej – przez te ponad dwadzieścia lat zmieniło się naprawdę sporo, to jednak nie możemy powiedzieć, że zmieniło się wszystko. Niezmienne pozostały nasze zasady, etyka praca oraz stosunek do Klientów. To właśnie te aspekty definiują nas jako przedsiębiorstwo oraz sprawiają, że zbudowaliśmy solidną renomę, dzięki której jesteśmy postrzegani w branży jako wartościowy i godny zaufania partner, gwarantujący odpowiednią jakość produkowanych mebli.


Jednym z podstawowych atutów WATEX sp. z o.o. jest niewątpliwie bogate zaplecze technologiczne, które posiada firma. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, a nasze profesjonalne maszyny do szycia czy rozkroju skór oraz tkanin zapewniają efekty na najwyższym poziomie. Sam nowoczesny park maszynowy nie załatwia jednak wszystkiego. Potrzebna jest także wykwalifikowana, sumienna oraz doświadczona załoga, której zadaniem jest dbałość o jak najwyższą jakość oferowanych produktów. To właśnie kombinacja tego zaangażowania, precyzyjnej pracy manualnej oraz nowoczesnych rozwiązań technologicznych sprawia, że WATEX sp. z o.o. notuje kolejne sukcesy i nieprzerwanie buduje swoją pozycję w branży meblowej.

Współpracując z naszą firmą,
Klienci mogą liczyć na:

Obsługę
na najwyższym
poziomie

Krótkie
terminy
realizacji

Atrakcyjne
ceny

Nowoczesne
wzornictwo

Profesjonalny
zakładowy
serwis

Indywidualizację
zamówień

1

Obsługę na najwyższym poziomie

2

Krótkie terminy realizacji

3

Atrakcyjne ceny

4

Nowoczesne wzornictwo

5

Profesjonalny zakład serwisowy

6

Indywidualizacje zamówień

Podstawowym celem WATEX sp. z o.o. jest osiągnięcie satysfakcji Klienta, niezależnie od stopnia jego wymagań. Stawiamy sobie wysoko poprzeczkę i zawsze dążymy do tego, aby nasze produkty były zarówno funkcjonalne, jak i gwarantowały odpowiednią jakość.

Serdecznie zachęcamy więc do współpracy i zapewniamy, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy,
aby zrealizować postawione przed nami zadania i sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom.